הקמפיין המטורף

נראה שמישהו ברשות למלחמה בסמים ובאלכוהול מפרש לא נכון את המושג "מלחמה". זה שיש תחושה של פניקה ואבדן עשתונות בכל הקשור להסברה ומניעת השימוש בסמים בקרב בני נוער, לא חדש לנו. אבל נראה כי הפעם מישהו הרחיק לכת עד מאד.
זכינו לראות בתשדירי השירות בחודשים האחרונים את הנערה המבוהלת אחוזת פחד רדיפה שמצליחה לגרום לכל הורה חרדה נוראית ולילות של חוסר שינה, אבל ספק רב אם יש מישהו מבני הנוער שהתרשם מזה לכאן או לכאן, אדישות מוחלטת ולכל היותר נחירת בוז קצרה וזהו.

אלא שהפעם זה כבר עבר את כל גבולות הטעם הטוב וההגיון הבריא. אנו זוכים לראות מדי ערב את "הנער מרעננה" שיוצא כמחבל מתאבד ומשאיר להוריו את הודעת השהיד בקלטת וידאו.
מישהו מנסה לפרוט על נימי החרדה הדקים והמתוחים ביותר שלנו. מישהו משווה בין מחבל מתאבד שיוצא לרצוח חפים מפשע לבין נער שיוצא לבלות ובכוונתו להתמסטל כדבעי. לנסות לדבר אל הפחדים הגדולים ביותר שלנו תוך מסע הפחדה סר טעם לחלוטין, וולגרי ומתנשא. יורד למקומות הנמוכים ביותר תוך ניצול ציני של מדינה שלמה שחיה תחת צל של טרור מתמשך במשך שנים.
רבותי, העצבים שלנו רופפים גם ככה, אל תעמיסו עלינו את מי השופכין האלה מדי ערב. זה לא עובד, זה מעולם לא עבד ולעולם לא יעבוד.

תגובות

קבלי הודעה על:
avatar
סדר לפי:   החדש יותר | הישן יותר